Ayrıntılar Detay'da Gizlidir

SÜNNET DÜĞÜN ALBÜMÜ VE DÜĞÜN KLİBİ

SÜNNET DÜĞÜNÜ FOTOĞRAF ALBÜMÜ

SÜNNET MEVLÜT ÇEKİMİ

SÜNNET TAM GÜN KLİP ÇEKİMİ

SÜNNET DÜĞÜN KLİPLERİ

SÜNNET FOTOĞRAF ALBÜMÜ VE DÜĞÜN KLİBİ

Sünnetler Unutulmaz Olsun

Fotodetay.com Sünnet Etkinlikleri İçin Çalışmalarımız

 

 Bursa İlinde bulunan firmamız fotodetay.com özel günlerinizin unutulmaz olması için emek vermektedir. Bursa ve çevresinde, özel işlerimizde ise farklı illerde ve yurtdışında konsept çalışmaları olan bir firmayız. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyetler, kep törenleri, doğum günleri gibi özel günlerde çekim yapılmak üzere, firmamızı arayarak bizimle program yapabilirsiniz. Çok özel çekimlerimizle sizlerleyiz. İnşaat projeleri ve diğer meslek çalışmaları konusunda da bizden hizmet alabilirsiniz.

  Özel günlerin başında şüphesiz ki sünnet düğünleri gelmektedir. Anne ve babalar için en özel anlardan biri biricik evlatlarının erkekliğe ilk adımını atmasıdır. Sünnet etkinlikleri için hemen firmamızla iletişime geçiniz. Sünnet etkinliğinin takvimine göre çalışmalar belirlenecektir. Plan yapılarak, çekimlerin mükemmel olması sağlanacaktır.

 

 Sünnet Etkinlikleri İçin Çalışmalarımız

  Firmamız sünnetler için, sünnet düğünü albümü, sünnet mevlüt çekimi, sünnet tam gün fotoğraf çekimi olarak çeşitlenmektedir. Uygun rakamlı paket fiyatlarımızdan yararlanarak, tüm hizmetlerimizi bir arada alabilirsiniz. Sünnet tam gün çekimi gerçekten çok özel bir çalışmadır. Bu çalışmamız sabah saatlerinden başlar. Çocuğun giydirilmesi, mevlüt yapılacaksa bunun çekimi, ardından sünnet düğünün başlaması ve tüm gün çekimler devam eder. Ortaya harika bir fotoğraf hikayesi çıkar.

  Sünnet düğünü albümü ise sünnet çocuğunun çekimleri ile başlar. Yavrumuzun anne baba ile çekilmesi, aile pozları harika bir albümün hazırlanmasını sağlar. Dış çekim ve iç çekim sünnet düğünü albümü çalışmalarımızdan son derece memnun kalacaksınız.

Merkez Stüdyo : Hürriyet - Bursa  :  Tel. 0224 246 13 34    -    Whatsapp Hattı : 0532 164 2207

Beşevler Şube  : Tel: 0224 453 1819    -    Whatsapp GSM: 0532 055 5389

Yunuseli Şube  : Tel: 0224 248 77 77

hurriyet@fotodetay.com

FOTO DETAY

KLİP

DOĞUM

SÜNNET

MEZUNİYET

İNŞAAT PROJESİ

FİRMA TANITIMI

ALBÜM

İLETİŞİM