Ayrıntılar Detay'da Gizlidir

MEZUNİYET TÖRENLERİ  VE BALO  ÇEKİMİ

yılsonu mezuniyet balo klipleri

kepli çekim

yıllık çekimleri

MEZUNİYET BALO KLİPLERİ

OKUL MEZUNİYET BALOSU ÇEKİMLERİ

Mezuniyet Kepli Fotoğrafı Çekimi

Mezuniyet Fotoğrafı Çekimi

 

  Hayatın belli dönüm noktalarından birisi de başarılı bir eğitim hayatının sona erdiği anlar oluyor. Mezun olan herkesin de en güzel şekilde bu anı ölümsüzleştirmesi ve gururla hatırlamak istemesi oldukça normaldir. Biz de bu isteği yerine getirmek için profesyonel fotoğrafçılık anlayışı ile kişilerin en güzel kepli çekim pozlarına imza atıyoruz. Zorlu bir maratonu başarı ile bitirerek mezun olan her öğrencinin hayali de mezuniyet kepleri ile en güzel pozunu vermek oluyor. Bu pozu kişi en iyi şekilde vermiş olsa bile ancak doğru bir teknik ile çekimin gerçekleşmesi sayesinde fotoğrafın başarılı bir şekilde en güzel pozu yansıtması mümkün oluyor.

 

 Doğru Fotoğrafçılık

  Tüm çekim aşamaları için oldukça özenli bir hazırlık yapılıyor. Bu sayede de en güzel kepli çekim yapmak mümkün oluyor. Işığın ayarlanması, profil yüzün doğru açı ile duruşunun yakalanması ve etkileyici bir yüz ifadesi oluşturarak bu anda patlayan flaş ile oldukça başarılı işler ortaya çıkarılıyor. Tüm bu aşamalarda fotoğrafçılık konusunda profesyonelce hizmet verilmesi için gerekli olan tüm şartlar sağlanıyor.

  En güzel ve en beğenilen kepli çekim örneklerinin oluşturulması ile tüm müşterilerin hayalindeki fotoğraflara sahip olması sağlanıyor. Başarılı olmak için fotoğrafçılığın tüm tekniğinin en iyi şekilde kullanılmasına büyük özen gösteriliyor. Bu sayede de sektöründe en iyi hizmeti vermek noktasında oldukça iddialı ve başarılı bir hizmeti sunmak oldukça kolay oluyor.

 

Merkez Stüdyo : Hürriyet - Bursa  :  Tel. 0224 246 13 34    -    Whatsapp Hattı : 0532 164 2207

Beşevler Şube  : Tel: 0224 453 1819    -    Whatsapp GSM: 0532 055 5389

Yunuseli Şube  : Tel: 0224 248 77 77

hurriyet@fotodetay.com

FOTO DETAY

KLİP

DOĞUM

SÜNNET

MEZUNİYET

İNŞAAT PROJESİ

FİRMA TANITIMI

ALBÜM

İLETİŞİM