Ayrıntılar Detay'da Gizlidir

İNŞAAT PROJE TANITIMLARI

4k aktüel video çekimi

drone (hava) video çekimleri

panoramik sanal tur tanıtım albümü

proje fotoğraflama

İNŞAAT PROJE TANITIM FİLMİ

İNŞAAT PROJESİ TANITIM ALBÜMÜ VE TANITIM FİLMİ

360 Derece İnşaat Proje Tanıtım Filmleri

 

 Yaptığınız inşaat proje tanıtımları yeterince etkileyici ise müşterilerinizin aklında kalmanız çok daha kolay olacaktır. İstediğiniz ayrıntıları, teknolojinin el verdiği en son teknolojik cihazlarla görüntülüyoruz, montajlarını yapıp reklamınız için hazır hale getiriyoruz. İstediğiniz ayrıntıları göstermek bizim için çok önemli. Bu detayları sonuna kadar gösterebilecek 4K çekimlerimizle müşterilerinizin hiçbir detayı kaçırmamasını sağlıyoruz. İnşaat proje tanıtımları çok ciddi bir iştir. Ortaya çıkardığınız yapının tüm güzelliklerinin hakkıyla sunulması gerekir. Kullandığımız çekim teknikleri sayesinde müşterilerinize çok etkileyici sunumlar, filmler gösterebileceksiniz.

  Drone kullanarak yaptığımız çekimlerin işlerinize nasıl bir güzellik kattığını gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Profesyonel drone pilotlarımız sayesinde en etkileyici açılar tespit edilerek yapılan çekimler inşaat proje tanıtımları yaparken işinize değer katacak.

  Panoramik sanal tur tanıtım albümlerimiz sayesinde çok geniş açılardan çok yüksek pikselli fotoğraf makinalarıyla çekilen görseller işlenerek müşteriniz daha sahaya gitmeden projeniz hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olacak. Çok geniş açılardan çekilen fotoğraflar sayesinde projelerinizin bulunduğu konumları binalar ile bütünleşerek ünlü bir ressamın kaleminden çıkmış gibi gözükecek.

  Her zaman inşaat proje tanıtımları yaparken projenin başından bitirilişine kadar sizin adınıza fotoğraflayacağımız görseller projelerinizin nereden nereye geldiğini gözler önüne serecek gurur kaynağı projelerinizin değerine değer katacaktır. Çektiğimiz fotoğraflar HDR adı verilen bir teknik ile projelerinizin değerine değer katacak.

  Elde edilen tüm görüntüler profesyonel eller tarafından montajlanacak, etkileyici müzikler eşliğince çok yumuşak geçişler kullanılarak beğenilerinize sunuyoruz. Hazırladığımız görselleri seyrettiğinizde projelerinizin bambaşka bir hale büründüğünü sizde fark edeceksiniz.

 

 

Merkez Stüdyo : Hürriyet - Bursa  :  Tel. 0224 246 13 34    -    Whatsapp Hattı : 0532 164 2207

Beşevler Şube  : Tel: 0224 453 1819    -    Whatsapp GSM: 0532 055 5389

Yunuseli Şube  : Tel: 0224 248 77 77

hurriyet@fotodetay.com

FOTO DETAY

KLİP

DOĞUM

SÜNNET

MEZUNİYET

İNŞAAT PROJESİ

FİRMA TANITIMI

ALBÜM

İLETİŞİM