Ayrıntılar Detay'da Gizlidir

FİRMA TANITIMLARI

TANITIM VİDEOSU

4K AKTÜEL VİDEO ÇEKİMİ

DRONE (HAVA) VİDEO ÇEKİMLERİ

GÖRSEL FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

FİRMA TANITIM VİDEOLARI

FİRMA TANITIMI ALBÜMLERİ

Firmanızın Tanıtımı İçin Foto Detay Sizinle

Firma Tanıtım Çekimleri İçin Foto Detay Sizinle

 

  Hizmetlerin ve ürünlerin alıcı kitleye ulaşması için reklamının yapılması, tanıtımının doğru şekilde yapılması son derece önemlidir. Fotoğrafçılık ve video çekimleri alanında en özenli firmalardan biri olan firmamız fotodetay.com ile hizmetlerinizin tanıtımını eksiksiz şekilde yapabilirsiniz. Firma tanıtım çekimleri uzman ellerde yapılması gereken işlemlerdir. Açıların doğru ayarlanması, hizmetin en önemli detaylarının, müşteriye sunulması istenen cazip noktalarının vurgulanması gerekir. Çekimler tüm özellikleri içeren, müşterilerin de bir kez baktıklarında anlayabilecekleri kapsamda olmalıdır. Bu size sunacak olan yetenekli ve profesyonel bir çekim ekibidir. Firmamızda en iyi ekibi, en doğru çekim kalitesini bulacaksınız.

  Sitemizden çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. fotodetay.com sitemize tıklayın, panoramik çekimimizle stüdyomuzu tanıyın. Mevcut firma tanıtım çekimleri de izlemeniz için sitemizde sizleri bekliyorlar. Örnek işlerimize göz atabilirsiniz. Referanslarımızı da sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 Firma Tanıtım Çekimleri Neleri Kapsamaktadır?

  Firma tanıtım çekimleri kapsamında, tanıtım videoları, 4 k aktüel video çekimleri, drone cihazımız ile havadan video çekimleri, görsel fotoğraf çekimleri çalışmalarını sunmaktayız. Bunlardan birini firmamızdan talep edebilirsiniz. Uygun paket fiyatlarımızdan yararlanarak, tüm hizmetlerimizden firmamız için sipariş verebilirsiniz. Dört dörtlük bir tanıtım için tüm hizmetlerimizden sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

  Firmaların tanıtımları konusunda, a dan z ye tüm özelliklerini içeren, sanatsal değeri olan çekimler yapmaktayız. Bunu özenli çalışmamıza, fotoğraf sanatına duyduğumuz sevgiye ve kendimizi firma olarak sürekli geliştirmemize borçluyuz.

 

Merkez Stüdyo : Hürriyet - Bursa  :  Tel. 0224 246 13 34    -    Whatsapp Hattı : 0532 164 2207

Beşevler Şube  : Tel: 0224 453 1819    -    Whatsapp GSM: 0532 055 5389

Yunuseli Şube  : Tel: 0224 248 77 77

hurriyet@fotodetay.com

FOTO DETAY

KLİP

DOĞUM

SÜNNET

MEZUNİYET

İNŞAAT PROJESİ

FİRMA TANITIMI

ALBÜM

İLETİŞİM