Ayrıntılar Detay'da Gizlidir

DOĞUM ÖNCESİ VE SONRASI KONSEPT ÇEKİMİ

DOĞUM ALBÜMÜ

DOĞUM ALBÜM VE KLİP ÇEKİMİ

DOĞUM KONSEPT ÇEKİMLERİ VE DOĞUM KLİBİ

Doğum Albümü Ve Doğum Klibi

Doğum Anını Fotoğraflamak

 

  Bir bebeğin hayata gözlerini açtığı o an her aile için çok anlamlı ve özeldir. Bu anları ölümsüzleştirmek sizin için çok değerlidir. Bebeğinize kavuştuğunuz o dakikalarda daha en başından bebeğiniz için en iyisini istersiniz. Profesyonel bir ekiple doğum öncesi ve doğum sonrası çekimlerimiz ile bu özel gününüzde hatıralarınıza aracı oluyoruz.

  Doğum fotoğraf çekimi yaptırmayı ve doğum albümü istiyorsanız öncelikle hastane ve doktorunuzun buna müsaade edip etmediğini önceden belirlemeniz gerekir.

 Doğum öncesi ve doğum sonrası, sizlerin bu değerli anlarında her detayı en güzel şekilde fotoğraflıyoruz.

  Doğum konsept çekimleri yanında doğum klipleri ile duygusal anlarınızı profesyonel ekibimizle özenle hazırlıyoruz. Eğer doğum fotoğraf çekimi yaptırmakta kararsız iseniz hayatta nadir yaşayacağınız bu anı kaydetmeyi ekibimize güvenip bize bırakın. Doğum albümü siz nasıl isterseniz öyle tasarlanıp, evinizin en güzel köşesinde yerini alacak.

 

 Size Özel Kaliteli Baskı ve Tasarımlar

  Doğum albümü isteğinize göre fotoğrafların tasarımı yapılırken hamilelik sürecinizdeki fotoğraflardan da kullanabilirsiniz. Fotoğraf çekimi için çok önceden bir plan yapmanız ve her şeyi son ana bırakmamanız çok önemlidir.

  Doğumdan sonra isteğiniz doğrultusunda aile ve akrabalarınızla çekimler yapılabilir. Anne ve baba ile birlikte bebeğin özel anlarını fotoğrafladıktan sonra aile fertlerinizle isteğiniz doğrultusunda fotoğraf çektirebilirsiniz. Tasarım ve baskı kalitesi ile hazırlanan doğum albümlerimizi sorunsuz bir şekilde size ulaştırıyoruz.

 Doğum öncesi, doğum anı ve sonrası özellikle anneler için çok hızlı işleyen bir süreç olup mutluluktan havaya uçan babalar için de çok çabuk bir zaman dilimi oluyor. İşte biz de bu aşamada devreye girip bu mutlu anlarınızı size fotoğraflayarak ve doğum kliplerimiz ile hatırlatıyoruz.

Merkez Stüdyo : Hürriyet - Bursa  :  Tel. 0224 246 13 34    -    Whatsapp Hattı : 0532 164 2207

Beşevler Şube  : Tel: 0224 453 1819    -    Whatsapp GSM: 0532 055 5389

Yunuseli Şube  : Tel: 0224 248 77 77

hurriyet@fotodetay.com

FOTO DETAY

KLİP

DOĞUM

SÜNNET

MEZUNİYET

İNŞAAT PROJESİ

FİRMA TANITIMI

ALBÜM

İLETİŞİM